Skip links

Протезування зубів

Share

Протезування зубів в Дніпрі за сучасними технологіями в стоматології Дентсервіс


У сучасному суспільстві гарні здорові зуби – показник успішності, медичної грамотності і певного статусу їх власника. Тим же, у кого порушена цілісність зуба або зубного ряду на допомогу приходить протезування.
У стоматології Дентсервіс протезування зубів в Дніпрі проводиться із застосуванням передового обладнання, перевірених матеріалів, комп’ютерних технологій. Стоматологи-ортопеди високої кваліфікації пропонують своїм пацієнтам встановити знімні та незнімні протези, естетичну художню реставрацію зубів за доступними цінами. Всі роботи проводяться на основі сучасних технологій, тому зубні протези максимально довговічні і комфортні в експлуатації.

Європейська якість послуг від стоматології Дентсервіс


Нашим пацієнтам доступні найпрогресивніші рішення в стоматологічній ортопедії.

Ми надаємо своїм пацієнтам широкий вибір видів реставрації, а досвідчені фахівці порекомендують оптимальний для вас варіант.

Ортопедичний прийом в стоматології Дентсервіс в Дніпрі ведуть:


Жмаков Олександр Анатолійович


Хірург—имплантолог, член клубу імплантологів України

Подробнее

Коновий Роман Вікторович


Лікар стоматолог-терапевт, ортопед

Подробнее

Скористайтеся нашими послугами!


Сучасні технології та якісні матеріали в поєднанні з високою кваліфікацією наших фахівців дозволяють надавати стоматологічні послуги, в тому числі і протезування зубів в Дніпрі, на найвищому рівні і гарантувати відмінні результати лікування.

Записаться на консультацию: 050-593-55-49068-35-66-520


Return to top of page