Skip links

Металокераміка

Share

На сьогодні металокераміка – найбільш популярний вид незнімного зубного протезування, так як за своїми фізико-механічними властивостями матеріал найбільш близький до емалі природних зубів.

Основні переваги:


– дозволяє досягти ідентичності штучних зубів, як за зовнішнім виглядом, так і за функціонуванням;

– використовуючи металокерамічні коронки, можна відмінно пережовувати їжу, навіть краще, ніж власними зубами;

– мікробний наліт осідає на металокераміці набагато менше, для пацієнтів з пародонтозом це особливо важливо;

– металокерамічне зубне протезування дуже точне. Протез одягається на зуб так, що під коронку не потрапляють їжа і слина, це запобігає розвитку карієсу, в результаті коронка стоїть довше;

– середній термін служби металокераміки близько 12-15 років.

Все це можливо в тому випадку, якщо коронка виготовлена ​​за допомогою сучасних методик і матеріалів.

За допомогою металокераміки можливо проводити протезування від простих до найскладніших деформацій зубів з однаково успішним результатом.

Правильно виготовлена ​​металокерамічна коронка не викличе змін в яснах.

Виготовлення


Спочатку виготовляється каркас, на який наноситься керамічна маса, далі проводиться її випалення. В процесі виготовлення враховуються навіть найдрібніші анатомічні деталі – фісури, горбки, а також величина навантаження на кожен зуб. Отже, металокераміка – це металева коронка з керамічним облицюванням.

Застосування


Протезування зубів за допомогою металокераміки популярно в Дніпрі. Його використовують у багатьох випадках і коли ступінь руйнування значна і коли потрібно естетика на передній групі зубів. Металокерамічні коронки можна застосовувати на всіх зубах.

Методика:


При виготовленні фахівець робить металевий каркас, який повинен відповідати контурам підготовленого зуба. Це найбільш важлива частина конструкції металокерамічного протеза. Каркас може виготовлятися з титанових сплавів або кобальту хрому.

Далі на металевий каркас наноситься фарфорове облицьовування. Відтінок фарфору підбирається в кожному випадку індивідуально. Така коронка має відмінний естетичний вигляд, і не відрізняється від здорових зубів. У той же час металокерамічні коронки досить міцні і здатні витримувати великі навантаження.

Втрачений зуб можна відновити за допомогою протезування. Сучасна стоматологія гарантує моделювання зубного мостовидного протезу або коронки високої точності. Мостовидні металокерамічні протези і коронки виготовляються з високоякісних матеріалів, які надовго зберігають свій колір, форму і міцність.

Протезування в клініці «Дентсервіс» дозволить не тільки повернути втрачені зуби, але і надовго збереже залишені.

Записатися на консультацію: 050-593-55-49068-35-66-520


Return to top of page