Skip links

Кераміка на цирконі

Share

Застосування:


    • поодинокі коронки
    • мостовидні протези
    • вініри
    • протезування на імплантатах

Чому коронки на основі оксиду цирконію краще, ніж металокерамічні коронки?

Висока естетичність, міцність і біосумісність оксиду цирконію робить його ідеальним матеріалом для протезування передніх і жувальних зубів. Це новітня технологія виготовлення штучних коронок, що прийшла до нас з Європи.

Коронки на оксиді цирконію за міцністю не поступаються металокерамічним коронкам, а за своїми естетичними можливостями в багато разів перевершують металокераміку. Справа в тому, що саме з’єднання оксиду цирконію має білий колір – це оптимальна імітація відтінку натуральних зубів, на відміну від металевого кольору каркаса металокерамічної коронки. Для того щоб виключити просвічування металу через шар кераміки, при виготовленні металокерамічних коронок застосовують опаковані (непрозорі) керамічні маси, тому в металокерамічних коронках відсутня глибина кольору і вони не пропускають світло через метал. В результаті немає підсвічування ясна зсередини, як в області натурального зуба, тому ясна в області металокерамічної коронки виглядає темніше.

Готові коронки з оксиду цирконію виготовлені з опорою на імплантати. Вид зовні коронки.

Готові коронки з оксиду цирконію виготовлені з опорою на імплантати. Вид зсередини коронки.

Готові коронки з оксиду цирконію виготовлені з опорою на власні зуби. Вид зсередини коронки.

При виготовленні цих коронок використовується білий каркас з оксиду цирконію, який можна покривати прозорими керамічними масами і домагатися найкращих естетичних результатів. У таких коронок ясна підсвічується зсередини як у природних зубів і має натуральний колір.

Ковпачки з оксиду цирконію дуже точно прилягають до гіпсової моделі зубів.

Каркас з оксиду цирконію фрезерують під контролем комп’ютера, тому така коронка «сидить» на зубі набагато точніше, ніж металокерамічна, каркас який отримують методом лиття, в результаті чого відбувається усадка металу. Якщо між коронкою і зубом будуть щілини, в них будуть накопичуватися і мікроби, що призводить до запалення ясен, тому навколо металокерамічних коронок часто буває червоно запалені ясна. Десни навколо коронок на оксиді цирконію мають завжди здоровий вигляд. Коронки на основі оксиду цирконію виготовляються набагато тонше, ніж металокерамічні, тому під коронки на основі оксиду цирконію не потрібно депульпувати (видаляти нерв) зуб. Зуб залишається живим і служить під коронкою значно довше, ніж депульповані зуб під металокерамічну коронку.

На закінчення можна сказати: для клінічної практики оксид цирконію можна вважати надійним, ефективним і інноваційним матеріалом з широким спектром показань, який виключно позитивно сприймається пацієнтами і підкуповує своїми естетичними якостями.

Пацієнт С. зуби до протезування.

Пацієнт С. зуби верхньої і нижньої щелепи після протезування на основі оксиду цирконію

Записаться на консультацию: 050-593-55-49068-35-66-520


Return to top of page