Skip links

Періодонтит

Share

Періодонт - це околозубні тканини


У періодонт входять періодонтальна зв’язка, ясна, цемент кореня, кістка альвеоли. Періодонт як би вважається оболонкою, що покриває зуб в кістки щелепи.

Періодонтит – це запалення періодонта. Періодонтит розвивається як ускладнення нелікованого карієсу або пульпіту. Причиною періодонтиту є інфекція виходить за межі кореневого каналу, тому що в кістку. Періодонтит може розвиватися непомітно, часто після одноразового гострого запалення пульпи в нелікованих випадках. Запалення при періодонтиту спочатку має невеликі розміри, але з часом може збільшуватися.

При гострому періодонтит біль сильна, пульсуюча. Зуб стає боляче чіпати, пацієнтам здається зуб піднесеним, може спостерігатися припухлість ясен в області зуба. Можливо помірне підвищення температури тіла. З’являється рухливість зуба.

Хронічний періодонтит.


Хронічний періодонтит часто протікає безсимптомно. Організм, намагаючись відмежовувати запальний осередок, формує навколо запального вогнища капсулу – гранульому. Така гранульома може згодом перетворитися в порожнину, заповнену гноєм – кісту. Розміри кіст найрізноманітніші, від дрібних до таких гігантських, що, значно стоншена кістка, може привести до переломів.

Записатися на консультацію: 050-593-55-49068-35-66-520


Return to top of page