Skip links

Лікування в клініці Дентсервіс

Share

Не відкладайте СВІЙ ВІЗИТ ДО СТОМАТОЛОГА!

Не варто покладатися на власні відчуття в плануванні візиту до стоматолога. Ваш лікуючий лікар може на ранніх стадіях діагностувати існуючі в порожнині рота проблеми і не допустити їх розвитку в подальшому. Відвідуйте стоматолога в плановому режимі не менше 2-х разів на рік, і ваші зуби будуть в ідеальному стані. Ми забезпечимо здоров’я порожнини рота, зубів і естетично привабливу посмішку своїм пацієнтам.
У стоматологічній клініці «Дентсервіс» діагностика існуючих проблем і лікування захворювань зубів проводиться із застосуванням сучасних досліджень і розробок. Матеріали від перевірених часом і довели свою професійну спроможність фірм-виробників зі світовим ім’ям ми пропонуємо за доступними цінами з максимальним комфортом для пацієнтів.

Ви можете назавжди забути про біль при відвідуванні стоматолога. Комфортні процедури і новітні техніки знеболювання допоможуть вам впоратися з хвилюванням і не відчувати стресу в кабінеті лікаря. Грамотний підхід до лікування і облік індивідуальних особливостей кожного пацієнта дозволяють нам домагатися відмінних результатів в нашій діяльності.
Ви можете ознайомитися з нашими стоматологами в розділі «Наші лікарі», де представлена ​​докладна інформація про кожного лікаря. При виникненні питань – просто зателефонуйте нам, і ми розвіємо будь-які ваші сумніви.
Приділіть своїм зубам увагу, і тоді ваша бездоганною естетики посмішка заграє новими фарбами!

Лікарі стоматологи-терапевти


Пломбування зубів і лікування каналів з високими стандартами якості


Одна з найпоширеніших і, без перебільшення, відомих кожному стоматологічних процедур – пломбування зубів. Найчастіше ми маємо на увазі під цим поняттям лікування ураженого карієсом або пульпітом зуба в широкому сенсі, насправді пломбування зубів – це всього лише заключний етап терапії. Сама по собі установка пломби на сьогоднішній день складається з декількох підготовчих етапів, а вже методики і матеріали для пломбування і зовсім вражають різноманітністю.

Яка ціна в клініці Дентсервіс?


Від безлічі факторів також залежить і один з найбільш хвилюючих пацієнта питань пломбування зубів – ціна, адже на сьогоднішній день якісно вилікуваний зуб – задоволення не дешеве. Отже, якщо Вас цікавить пломбування зубів – вартість такої послуги попередньо оцінити можна, проаналізувавши такі ціноутворюючі фактори стосовно конкретної ситуації:

  • Глибина ураження зуба: легкий карієс, середній, карієс, пульпіт або періодонтит – від цього фактора залежить необхідну кількість пломбувального і допоміжних матеріалів;
  • Якщо мова йде про лікування пульпіту, пломбування зуба (ціна) буде відрізнятися в залежності від кількості його кореневих каналів;
  • Важливий фактор при визначенні суми грошей, яку слід запланувати на пломбування коронки зуба, пломбування каналів зуба – матеріал, з якого буде виготовлена ​​пломба;
  • Методики пломбування кореневих каналів різні, і кожна з них передбачає використання відмінного від інших комплексу матеріалів – тому на пломбування каналів зубів ціна буде в значній мірі залежати від цього фактора.

Безумовно, пацієнту самостійно складно, або навіть неможливо оцінити ступінь ураження хворого зуба. Стоматологічна клініка «Дентсервіс» пропонує широкий перелік стоматологічних послуг (в тому числі і пломбування зубів), на первинній консультації наші лікарі докладно і зрозуміло висвітлюють всі нюанси майбутнього лікування, в тому числі і його вартість. А ціни на наші послуги Вас приємно здивують.

Записатися на консультацію: 050-593-55-49068-35-66-520


Return to top of page