Skip links

Відбілювання

Share

Кращий спосіб відбілити зуби – звернутися до професіоналів. Серед них найкращою на сьогоднішній день вважається система для відбілювання зубів Opalescence. Її цінують у всьому світі за безліч факторів: мінімальний час процедури, низьку чутливість зубів, довгостроковий результат. Саме ця система виробництва американської компанії Ultradent – всесвітнього лідера з інновацій в сфері відбілювання – використовується в нашій клініці «Дентсервіс» в Дніпрі.

Записатися на консультацію: 050-593-55-49068-35-66-520


Ultradent була першою компанією, яка створила гель для відбілювання зубів і розробила технологію відбілювання в домашніх умовах за допомогою м’якої капи. Також серед досягнень цієї компанії:

  • розробка вибілюючої системи Opalescence, прийнятої Американської стоматологічної асоціацією,
  • створення системи для швидкого відбілювання на прийомі у стоматолога за 1 годину і домашнього відбілювання,
  • ідея додавання в гель для відбілювання зубів калієвої солі, що значно знизило чутливість зубів після процедури.

До бажання відбілити зуби Вас можуть підштовхнути кілька причин:

1. Наслідки застосування тетрацикліну. Тетрациклін – антибіотик, і в випадках його застосування в період формування зубів дитини, може значно вплинути на колір зубів: надати їм світло-жовтий або навіть коричневий відтінок. Навіть за допомогою відбілювання позбутися цієї проблеми складно – потрібно тривалий нічний курс домашнього відбілювання.

2. Зміна кольору зубів через флюорозу. Це захворювання виникає при вживанні питної води з підвищеним вмістом фтору (більше 1 мг / л) в період формування зубів: під час вагітності, а також до дев’ятого року життя дитини. Флюороз проявляється на зубах у вигляді плям від крейдовитих до жовто-коричневих відтінків, в крайніх випадках – у вигляді дефектів емалі. За допомогою відбілювання зубів можна освітлити ці плями на поверхневому шарі емалі.

3. Невдоволення природними даними. Середньостатистичний відтінок зубів у представників європейських націй – жовтуватий. Вам він здається недостатньо естетичним в порівнянні з білосніжними голлівудськими посмішками? Відбілювання зубів в Дніпрі – найм’якший і щадний спосіб досягти бажаного результату.

4. Вікові проблеми. Верхній шар емалі з роками стає значно тонше, до того ж, зуби вбирають барвники і добавки. Відбілювання допоможе вирішити цю проблему без шкоди для здоров’я. Найбільш ефективне відбілювання зубів в Дніпрі ви можете зробити домашнім методом. Ви можете самостійно наносити відбілюючий гель в силіконову капу, виготовлену для Вас стоматологом клініки «Дентсервіс» індивідуально, і одягати її на зуби. Концентрація відбілювача для нічних процедур низька – всього 15%. Також продукти системи Opalescence запобігають виникненню підвищеної чутливості зубів під час відбілювання за рахунок вмісту фтору і нітрату калію. Система відбілювання зубів Opalescence має ряд переваг: діюча формула, консистенція в’язкого гелю, запобігання пересушування (на 20% складається з води), відбілюючий гель продовжує працювати протягом 8-10 годин протягом ночі. До того ж, перші зміни відтінку зубів Ви можете помітити вже після першого застосування!

Інструкція по домашньому відбілюванню:


Почистіть свої зуби. Заповніть капу стандартною дозою гелю Opalescence.

Встановіть капу щільно поверх Ваших зубів. Злегка притисніть її, щоб гель зайняв своє місце. Занадто сильне натискання на капу призведе до того, що велика кількість гелю вийде з неї назовні.

Акуратно видаліть надлишки гелю зубною щіткою або ватним тампоном.

Переваги вибілюючої системи Opalescence:

  • 20% води запобігають пересушуванню;
  • Тривала діюча формула;
  • Консистенція – ліпкій, в’язкий гель;
  • Університетські дослідження довели, що гель залишається активним протягом 8-10 годин нічного відбілювання.
  • Найбільша зміна відтінку зубів вже після першої ночі відбілювання!
  • Вміст фтору і нітрату калію для запобігання гіперчутливості.

Opalescence ефективно справляється з наслідками внутрішніх або вікових змін організму, вроджених, системних, травматичних факторів, так само, як і з багатьма захворюваннями емалі. Саме цю систему рекомендують, якщо Ви хочете відбілити зуби перед постановкою коронок, вінірів або композитних реставрацій. В цьому випадку Вам потрібно тиждень для закріплення результату і стабільного відтінку зубів. Реставраційні матеріали відбілюванню не підлягають. Особлива формула Opalescence дозволяє гелю випливати з капи вночі і підсилює ефект – перший результат можна відчути після першої ж ночі відбілювання! Відбілювання зубів в Дніпрі за допомогою Opalescence дозволить Вашій посмішці залишатися сяючою протягом довгих років!

Записатися на консультацію: 050-593-55-49068-35-66-520


Return to top of page