Skip links

Професійна гігієнічна чистка

Share

Професійна гігієнічна чистка - кращий засіб профілактики.


В Європі Професійна Гігієнічна Чистка – одна з найбільш популярних стоматологічних процедур, яка завжди входить у програму обов’язкового медичного страхування. На щастя поступово вона завойовує популярність у нас, адже профілактика набагато приємніша і дешевша, ніж лікування.

Професійна гігієнічна чистка – це перш за все висококласний засіб профілактики карієсу і пародонтиту, який також має косметичний ефект. Багато пацієнтів взяли за правило – відвідувати стоматолога раз на півроку, як ніби вони відвідують салон краси, поєднуючи приємне з корисним і позбавляючи себе від багатьох проблем здоров’я зубів і ясен у майбутньому.

Навіщо потрібна професійна чистка зубів у стоматолога?


– Є важкодоступні місця (міжзубні проміжки і пародонтальні кишені), в яких самостійно видалити бактеріальний наліт неможливо.

– Багато людей, коли чистять зуби, пропускають одне і те ж місце. Саме в таких «мертвих» зонах, як правило, виникає запалення.

– У деяких людей організм має схильність до утворення зубного каменю (твердий зубний наліт), який самостійно видалити неможливо.

– ДУЖЕ часто причиною запалених, кровоточивих ясен є погана гігієна порожнини рота. Тому на початковій стадії пародонтиту (гінгівіт) професійне гігієнічне чищення необхідне і достатній засіб для повного лікування.

Професійна гігієнічна чистка складається з наступних етапів:

– Фарбування зубного нальоту

– Зняття м’якого зубного нальоту

– Видалення твердих зубних відкладень за допомогою ультразвукового скейлера

– Частка пародонтальних кишень

– Шліфування і полірування поверхонь зубів.

– Глибоке фторування для зміцнення зубів і зняття чутливості з оголених шийок.

До

Після

Навіщо потрібна професійна чистка зубів у стоматолога?


Після процедури лікарем проводиться індивідуальна консультація по правильній гігієні порожнини рота в домашніх умовах.

Чищення зубів Air Flow


Принцип дії цього апарату – піскоструй. У ролі піску виступає мілкодесперсний порошок з великим вмістом соди.

Рекомендовано: для всіх один раз на півроку разом з видаленням зубного каменю.

Професійна гігієнічна чисткаСтатистика: 40% пацієнтів, задався метою відбілити зуби, не вдаються до більш агресивних методів відбілювання і залишаються задоволеними кольором, досягнутим в результаті професійного чищення і методу AIR FlOW, тому що результат часом перевершує їх очікування. Коли потрібно проводити професійну гігієну? Стоматологи рекомендують відвідати гігієніста до початку стоматологічного лікування. Чому? По-перше, проведення профілактичних процедур позитивно позначиться на стані ясен, а при постановці пломби це дуже важливий момент. По-друге, відсутність зубних відкладень дозволить лікарю виявити карієс на більш ранній стадії. По-третє, після гігієнічної чистки зубів лікар більш точно зможе підібрати відтінок нової пломби, і дати більш довгий термін гарантії на зроблену роботу. Не секрет, що багато пацієнтів після завершення лікування зітхають з полегшенням, вважаючи наступний візит стоматолога справою віддаленого майбутнього. Не варто розслаблятися! У вас може не бути приводу для звернення до стоматолога, але гігієніста потрібно відвідувати не рідше 1 разу на півроку. В цьому випадку краса зубного ряду збережеться значно довше. Регулярно слід відвідувати гігієніста і під час ортодонтичного лікування, як правило, досить тривалого. Щоб звести до мінімуму ризик ускладнень, пацієнт повинен підтримувати ідеальну чистоту зубів. Тому по ходу ортодонтичного лікування рекомендується відвідувати гігієніста частіше – 1 раз в 3 місяці. Дуже важливо стежити за станом порожнини рота і під час вагітності. Правильний і регулярний догляд за зубами – показник культури дорослої людини. Погодьтеся: значно простіше і приємніше добре чистити зуби, звертаючись до послуг гігієніста, ніж витрачати час і гроші на лікування!

Записаться на консультацию: 050-593-55-49068-35-66-520


Дивіться ще

Return to top of page