Skip links

Хірургічна стоматологія

Share

Ефективна хірургія в стоматології Дентсервіс


Ще два-три десятиліття тому діяльність хірурга-стоматолога асоціювалася в основному з видаленням зубів. Зараз же першорядним завданням хірургічної стоматології в Дніпрі є проведення зубозберігаючого лікування і порятунок навіть значно пошкоджених зубів.

Збереженню зубів сприяє тісна співпраця хірургів з лікарями інших стоматологічних спеціальностей – терапевтами, ортодонтами, ортопедами. Прикладом такого ефективного альянсу служить імплантація зубів – сучасний напрямок в хірургічній стоматології, коли хірурги-стоматологи працюють спільно зі стоматологами-ортопедами.

У стоматології Дентсервіс використовуються високотехнологічні матеріали, передове обладнання, ефективні методи знеболювання. Це підвищує рівень комфорту при проведенні оперативних стоматологічних втручань і попереджає розвиток ускладнень.

Відмінною особливістю нашої клініки є надання хірургічної допомоги будь-якої складності. Поряд з вилученнями зубів будь-якої складності, ми пропонуємо своїм пацієнтам також і відновлюючі операції, такі як: імплантація, аугментація кісткова і тканинна, клаптеві операції і т.д.

Наша клініка має ліцензію та санітарний сертифікат на всі види стоматологічної допомоги, в тому числі і на ведення хірургічного прийому.
Видалення – це крайній захід, до якої хірурги-стоматологи клініки Дентсервіс в Дніпрі вдаються тільки в тому випадку, якщо терапевтичні методи виявляються безсилі. Адже навіть один видалений зуб тягне за собою появу естетичних і функціональних проблем.

Поява вільного місця в зубному ряду призводить до його деформації – сусідні зуби поступово зміщуються до місця виддаленого зуба, підвищується навантаження на щелепу, порушується прикус. Тому фахівці хірургічної стоматології в Дніпрі радять протягом півроку після видалення зуба поставити частково-знімний або мостовидний протез або імплантат.

Навіть якщо залишився один шанс – ми врятуємо ваш зуб!
Завдяки високій якості надаваних нами стоматологічних послуг, ми збережемо ваш зуб, здавалося б, навіть в самому безнадійному випадку. Але навіть якщо зуб розумніше видалити, цей процес для вас буде абсолютно безболісним, завдяки застосуванню якісної місцевої анестезії.

Не відкладайте візит до наших хірургів-стоматологів. Телефонуйте нам за телефонами, який вказаний на сайті!

Хірургічний прийом ведуть лікарі:


Жмаков Олександр Анатолійович


Хірург—имплантолог, член клубу імплантологів України

Детальніше

Коновий Роман Вікторович


Лікар стоматолог-терапевт, ортопед

Подробнее

Записаться на консультацию: 050-593-55-49068-35-66-520


Return to top of page